Informacja z Wojewódzkich Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Informacja z Wojewódzkich Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
05.07.2021

 

W dniu 3 lipca 2021 r. na stadionie przy szkole podstawowej w Szczercowie odbyły się zawody wojewódzkie drużyn MDP według regulaminu CTIF.  Powiat opoczyński reprezentowały drużyny: żeńska MDP z OSP w Kamieniu i męska z OSP w Kunicach. W zawodach startują zawodnicy w wieku 10 – 16 lat. Celem zawodów MDP jest przede wszystkim popularyzowanie wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej, kształtowanie świadomości ratowniczej wśród młodzieży i mobilizowanie do stałego doskonalenia obsługi sprzętu.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dziewcząt z OSP w Kamieniu zajęła w klasyfikacji generalnej II miejsce, a MDP chłopców z OSP w Kunicach IV miejsce.

W skład MDP dziewcząt wchodziły: Magdalena Pietrzyk, Julia Mierzwa, Zofia Gawin, Maria Gawin, Natalia Szewczyk, Agata Gmaj, Lena Pietrzyk, Maja Marcinkiewicz, Aleksandra Pietrzyk, Aminata Coulibaly Dróżdż, Zuzanna Bielas, Maja Pietrzyk.

Drużynę do startu w zawodach przygotowywali: druhna Dominika Mierzwa,  druh Bartłomiej Piasecki, druh Dariusz Kszczot oraz prezes OSP Kamień  druh Arkadiusz Gawin.

W skład drużyny MDP chłopców z OSP w Kunicach wchodzili:

Martyna Franas, Kacper Ciach, Szymon Mazur, Dominik Karkocha, Szymon Krawczyk, Mateusz Krawczyk, Szymon Pasik, Kacper Wereszka, Marcel Jach.

Opiekunem drużyny był Prezes OSP w Kunicach, druh Jarosław Krawczyk. Do startu w zawodach drużynę przygotowywali: druh Krzysztof Musiał, druh Kacper Franas i druh Jarosław Krawczyk.

 

 

 

 

 

 

Sierpień 2022

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Koronawirus
Ostrzeżenia meteorologiczne
Przerwy w dostawie wody
Programy Unijne
Programy Krajowe
Lokalna grupa działania
OSP
HDK_PCK_Krewniacy
RPO WŁ
Promuje łódzkie
Monografia
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku